• Telefon : 0532 449 43 09

İnşaat

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Tesfen Mühendislik olarak Ev tadilatı öncesi aynı çatı altında yaşayan insanların ortak katılımı ile evde yapılacak Ev tadilat uygulamasının bir planı hazırlıyoruz.
Tadilat yapılması ve değiştirilmesi ya da onarılması gereken salon, mutfak, banyo, yatak odası ve evin diğer bölümleri için ihtiyaç ve öncelik listesi oluşturuyoruz.
İhtiyaç ve öncelikler belirlendikten sonra ev tadilat dekorasyonu planlıyoruz.
Komple tadilat Mutfaklar yemek pişirme ve beslenme ihtiyaçlarımızın karşılandığı mekanlar olması dışında, değişen yaşam koşullarımız nedeniyle evde geçirdiğimiz vaktin büyük bir kısmını harcadığımız yaşam alanlarına dönüşmüştür. Daire içi ıslak hacim alanlarından olan mutfakların tadilatında öncelikli olarak su ve nemin zararlı etkilerini bertaraf eden, küf, mantar vb. oluşumunu engelleyerek hijyenik gereksinimleri karşılayan su yalıtım uygulamalarından başlıyoruz, mutfak dolapları,mutfak tezgahı, iç cephe boyası, tesisat ve zemin uygulamaları ile tadilat yapılır.

Hemen Ara 0532 449 43 09 7 / 24 Whatsapp destek hattı