• Telefon : 0532 449 43 09

Doğal Gaz Dönüşüm Sistemleri

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Doğalgaz; çevreye saygılı, havayı kirletmeyen, doğaya zarar vermeyen “çevreci” bir enerji kaynağıdır. Doğalgaz; doğanın, çevrenin, dolayısıyla insan geleceğinin ciddi bir sigortasıdır. Yakma işlemi için daha az hava kullanılması sebebiyle enerji tasarrufu sağlar. Doğalgazlı kazan daireleri temizdir. Fuel-oil ya da kömürlü kazan dairelerinin pis ve harabe şeklindeki görünümleri, doğalgazlı kazan dairelerinde sözkonusu olmaz. Yanma verimi kömür ve fuel-oile göre çok daha yüksektir. Kullanıldıktan sonra kül vs. gibi hiçbir artık bırakmadığından ek masraflar çıkarmaz.

Doğalgaz Dönüşüm Avantajları :

*Pek çok yakıt türüne göre çok daha ekonomiktir.

*Diğer yakıt türlerinden dönüşüm gerçekleştirilmesi son derece kolaydır.

*Doğalgaz yakıt kullanımında depolama ve lojistik giderleri bulunmamaktadır.

*Doğalgaz yakıtı her zaman stabil olduğundan dolayı, kullanılan yakıt kalitesi ve verimliliği değişkenlik göstermemektedir.

Doğalgaz Dönüşüm İşleri Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Doğalgaz dönüşümünde en önemli faktör kullanılan kazan ve brülördür. Kullanılan kazan ekonomik ömrünü tamamlamış ise doğalgaz dönüşümü avantajlı bir seçenek olmaktadır. Buna karşın kullanılan kazan silindirik kömürlü bir kazan ise dönüşüm işlemi ekonomik olmayacağından dolayı tercih edilmemektedir. Silindirik kömürlü bir kazanın dönüşüm işlemini gerçekleştirmek yerine doğalgaz yakıt tüketimi için uygun yeni bir kazan almak daha uygun maliyetli olabilir.

Hemen Ara 0532 449 43 09 7 / 24 Whatsapp destek hattı